Хто онлайн

На даний момент 8 гостей на сайті

Погода

Наші контакти

Рокосівська сільська рада:

90410,  с.Рокосово,

вул. Центральна, №90

Сільський голова:

Джуга Павло Іванович

e-mail: rada.rokosovo@mail.ru

офіційний сайт:

sr-rokosovo.gov.ua

Мітинг до 75 річчя "Карпатської України" PDF Друк

 

alt

alt

alt 

 
ОГОЛОШЕННЯ! PDF Друк

ОГОЛОШЕННЯ!

 

Встановити 4 квітня 2014 року Днем довкілля

в с. Рокосово

1.Керівникам підприємств, установ, організацій,

що знаходяться на території c.Рокосово:

  - забезпечити приведення у належний стан

прилеглих до них територій.

2.Мешканцям с. Рокосово:

  - привести у відповідний стан території індивідуальних

житлових будинків, огорож;

  - очистити від сміття і привести у належний санітарний

стан узбіччя і кювети автомобільних доріг у межах

володінь особистих дворогосподарств;

- власникам прилеглих до сільських потічків

дворгосподарств забезпечити прибирання

русел потічків від берега до зрізу води. 

                                                                                          Виконавчий комітет

 

 

 

 

 

 
звіт сільського голови PDF Друк
 
Звіт сільського голови PDF Друк

alt
 
Звіт сільського голови PDF Друк

Звіт сільського голови про роботу за 2013 рік  заслуханий на загально-сільських зборах 7 лютого 2014року в приміщенні сільського будинку культури с. Рокосово.

 

                  Шановні депутати, односельчани та гості села.

У  відповідності до вимог чинного законодавства України закону «Про місцеве самоврядування» статті 42 пункту 6 повноваження сільського голови, сільський голова повинен звітувати перед громадою не рідше одного разу на рік. Ось і сьогодні ми зібрались для того, щоб проінформувати вас про роботу сільської ради за 2013 рік.

      Хочу розпочати свій звіт з того, що 2013 рік був непростий. Не дивлячись на це, завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, виконавчої влади впродовж звітного періоду ми організували і провели 12 засідань сесії Рокосівської сільської ради. На яких прийнято 103 рішення різного характеру, а саме : земельні питання, бюджетні та благоустрою села.

    Активна робота будь-якого органу місцевого самоврядування базується на плідній роботі постійних комісій ради. Хочу відмітити роботу депутатів  земельної комісії, головою якої є Чийпеш Віктор Михайлович.  Члени цієї комісії, не зважаючи на свою зайнятість та погодні умови, збираються кожен місяць і виходять на місця для вирішення спірних питань.

      Окремо хочу подякувати депутатам, які активно вирішують вуличні  проблеми своїх виборців. Барзул Наталія Михайлівна організувала будівництво містка по вул. Гагаріна, яке було  профінансоване за кошти мешканців вулиці та спонсорів : обласного депутата Білецького Мирослава Золтановича і депутата Верховної Ради Балоги Павла Івановича.

Депутат Заводської вулиці Лалакулич Тетяна Іванівна за кошти мешканців організувала роботу по очищенню та заглибленню вуличного рівчака протяжністю 120 м, який  роками підтоплював дворогосподарства.   

 Михайленко Люба Михайлівна, Барзул Василь Михайлович зорганізували освітлення вулиць Зарічна, Соснова, Богомольця, Вакарова  за кошти мешканців цих вулиць.

   Медвидович Магдалина Василівна організувала ремонт асфальтного покриття вулиці Киргидської за кошти мешканців.

  Липчей Михайло Степанович профінансував виконання робіт по викладенню бруківки довкола пам’ятного каменю з вказівною картою при вїзді в село. Будівельний матеріал був наданий сільською радою, а приватний підприємець Раковці Іван Васильович  надав транспортні послуги.

   Отже, дякую цим людям за співпрацю по покращенню благоустрою нашого села.

     Згідно з вимогами чинного законодавства України та особливостями нашої щоденної роботи діяльність сільської ради тісно пов’язана з діяльністю районних організацій. В тому числі з районною радою та районною державною адміністрацією. Ми всі розуміємо, що лише в тісній співпраці можемо досягти покращення соціально-економічного розвитку нашого села. На протязі звітного періоду було проведено прийом наших громадян працівниками районної ради та адміністрації, а саме заступником районної ради Гвоздянським Павлом Івановичем та керуючим апарату Хустської РДА Любка Василем Васильовичем.

      Наболілими питаннями, які піднімали громадяни під час прийому, це остаточне вивезення отрутохімікатів з території села Рокосово ур. «Промзона» та відновлення дорожнього покриття – асфальтування доріг.

     На виконання Указу президента України від 7 лютого 2008 року №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування».  Виконкомом  Рокосівської сільської ради проводиться прийом громадян два рази на тиждень: щопонеділка та щоп’ятниці. Для забезпечення своєчасного та якісного розгляду заяв, скарг та пропозицій громадян, оперативного вирішення порушених в них питань. Та з метою зменшення звернень громадян до органів вищого рівня влади, створена комісія з працівників сільської ради. Не зважаючи на прийомні дні, громадяни звертаються у будь-який зручний для них час. Також два рази на місяць проводиться прийом у селі Вертеп.

     На особистому прийомі сільського голови за 2013 рік за усним зверненням було 92 чоловік, що на 32 менше, ніж минулого року. Звернення різного характеру. Переважна більшість – земельні питання.

    Протягом року на адресу сільської ради надійшло 279 письмових заяв від громадян, що на 303 заяви менше, ніж у 2012 році. З них 207 заяв–на розгляд сесії, 18 – на розгляд виконкому, 5 – на розгляд адмінкомісії, а решта – по вирішенню спірних земельних питань.

     Видано 2573 довідки різного характеру, що на 94 довідки менше порівняно з минулим роком.

    Порівнюючи показники звернень громадян в  2013 році з показниками з 2012 року можна зробити висновки, що загальна кількість питань, які порушували громадяни в своїх зверненнях, зменшилася.

    Крім того, запроваджено прийом звернень громадян через веб-сайт. Де мешканці села мають можливість в зручний для них час залишати своє електронне звернення до сільського голови.

   Згідно плану роботи щомісяця проводились засідання виконавчих комітетів. За звітний період проведено 13 засідань, на яких прийнято 76 рішень. Розглянуті планові питання та письмові звернення громадян. Переважна більшість заяв стосувалась дозволу на проектування та будівництво об’єктів. А також – присвоєння почесного звання  «Мати- ероїня». Проведено планове засідання виконкому із залученням начальника служби у справах дітей Хустської РДА Войнраух Л.Й., дільничного інспектора та соціальних працівників щодо проведення комплексного  відпрацювання на території Рокосівської сільської ради. В результаті розгляду прийнято відповідне рішення до посилення контролю за неблагополучними сімями.

    Таким чином, одними з основних завдань виконкому Рокосівської сільської ради залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого упередження скарг. А також реалізацію конституційних прав та свобод громадянина, які є головними основами демократичної соціально-правової держави.

    Хочу окремо подякувати громадянам , які входять до складу адмінкомісії, за їх непросту роботу по вирішенню питань правопорушень та винесенню правильних рішень по притягненню  порушників до адміністративної відповідальності. Це : голова комісії – Роман І.І., секретар – Джуга Н.П., члени комісії – Палчей І.Ю., Піняк Я. В., Білецька Н.В., Приймич І.М., Барзул С.В.

     Проведено три засідання адміністративної комісії, прийнято дві постанови про накладання адміністративних стягнень.

   Хочу донести до вашого відома статистичні дані села. На даний час у селі Рокосово та селі Вертеп проживає 5165 громадян. З них 446 – у селі Вертеп. За 2013 рік народилося 77 дітей, що на одну дитину менше, ніж за 2012 рік. Смертність, на жаль, збільшилася. У 2012 – 52 чоловік померло, а в 2013 – 63. Також  зменшилася і кількість шлюбів. Якщо у 2012 зареєстровано 47 шлюбів, то у 2013 – 37.

    Особливе місце в роботі виконкому займає питання наповнення бюджету сільської ради. Районним фінансовим управлінням  на 2013 рік для Рокосівської сільської ради  було заплановано бюджет у розмірі 5 551 356 гривень. План, який був доведений фінансовим управлінням району, був виконаний на 101 відсоток. Кошти до бюджету надходять від місцевих підприємств і підприємців. Основним наповнювачем нашого бюджету є ПАТ «Хустський кар’єр» з австрійськими інвестиціями, директором якого є Галас Михайло Михайлович. Також сприяють поповненню бюджету підприємство «Флоріан Шуз» з італійськими інвестиціями, Королівський кар’єр та приватні підприємці нашого села.

   Хочу подякувати Галасу Михайлу Михайловичу за надання  шефської допомоги по ремонту доріг.

   Кажуть, що дороги -  це лице села. Та, на жаль, цього року покращити стан наших доріг не вдалося. В 2013 році для ремонту доріг було виділено державою субвенцію у розмірі 178 тисяч. А також місцевим бюджетом – 120 тисяч. Але державним казначейством кошти були заблоковані. Тому сільська рада не мала можливості використати дані кошти на ремонт доріг, а також для вирішення інших проблемних питань нашого села.

   Рокосівською сільською радою за 2013 рік були використані кошти по соціальному захисту населення в сумі 20 900грн.

               7 200грн. – одноразова допомога на поховання незайнятого працездатного віку населення.

               5 200грн. – одноразова допомога учасникам ВВв.

               7 000грн. – на вшанування людей з обмеженими можливостями.

              1 500грн. – для  поховання безпритульного населення.

 На благоустрій села – в сумі 60 451 грн.

               16 205 грн. – виготовлення та встановлення вказівників назв вулиць.

               10 900 грн. – для освітлення вулиць села.

              31 400 грн. – за вивезення сміття з території села об’ємом 640 м куб.

              1 946 грн. – за геологічні роботи для проектування адміністративно- побутової споруди – стадіону.

Видатки по спорту – 14 540 грн.

             10 000грн. – на  перевезення футболістів.

            1 890 грн. – на придбання м’ячів та волейбольної сітки.

              1 351 грн. – оплата судійських послуг.

             1 300грн. – членські внески по футболу.

Землеустрій --  50 000 грн. – геодезичні роботи для генерального плану села.

Капітальні видатки  в сумі 144 473 грн. – за виконані роботи по реконструкції системи водопостачання.

Транспортні  видатки в сумі  14 461 грн.

          10 975 грн. – для снігоочистки вулиць села на 348, 4 км.

          3 876 грн. – за проектні роботи та експертизу ремонту вул.Шевченка.

Водопостачання.

  Як вам вже відомо, що у 2012 році сільською радою було замовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію системи водопостачання та водовідведення та оплачено сільською радою 100 000 грн. В 2013 році розпочато роботу по будівництву водопроводу : повністю прокладено труби до Рокосівського дошкільно-навчального закладу, школи, будинку культури та адмінбудівлі; зведена будівля під насосну станцію. Вартість виконаних робіт становить 358 243 грн. З них сплачено підряднику 141 773грн. А заборговано – 216 470 грн., так як казначейство не пропустило кошти.

  Я сподіваюсь, що до кінця цього року водопостачання адміністративних споруд села буде завершено.

   Охорона навколишнього середовища.

           На території сільської ради існує екологічна проблема, яка     не вирішена  багатьох  років.  Це - залишки отрутохімікатів в                               ур. «Промзона». Як вам вже відомо, що протягом 2011-2012 років були вивезені залишки цієї небезпечної суміші на утилізацію до Польщі. Але ще зараз залишаються не вивезені так звані забруднені грунти  в кількості 225 тонн. Причиною затримки вивезення  цих залишків є те, що Міністерство екології вимагало доказ того, що ці грунти є небезпечні для навколишнього середовища. Для цього потрібно провести експертизу грунтів в Харківському інституті. І цього року за сприяння обласного, районного депутатів та районної ради були виділені кошти з районного бюджету в сумі 50 тисяч гривень для проведення експертизи. Результати експертизи такі, що ці забруднені грунти – це не безпосередньо пестициди, це грунт, змішаний з пестицидами.

    Наприкінці цього року, 11 жовтня, на Закарпаття приїжджав міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, який поставився з розумінням до екологічної проблеми нашого села: тара, в якій зберігаються отрутохімікати, поржавіла, і частина цієї суміші вже потрапила в грунт. Пан міністр пообіцяв: «Зробимо все необхідне для того, щоб у 2014 році це питання було вирішено».

   Я сподіваюся, що міністерство екології , та й сам міністр, дотримає слова і передбачать кошти 2014 році на вивезення забруднених грунтів з нашої рокосівської землі. За попередніми розрахунками це буде коштувати 6 мільйонів гривень.

     Ми разом з обласним та районним депутатами будемо робити все можливе, щоб ці обіцянки стали реальністю.

      Не менш важливою екологічною проблемою у нашому селі є стихійні сміттєзвалища, створені нашими громадянами. Не зважаючи на те, що по селі їздить машина, яка забирає сміття, деякі «свідомі»(в лапках) громадяни викидають сміття будь–де, залишають мішки зі сміттям на узбіччях доріг, по потічках. І , користуючись нагодою, хочу вас попросити. Якщо десь побачите , що викидають сміття в непризначеному для цього місці, то надайте інформацію до сільської ради. Цих громадян притягнуть до адміністративної відповідальності.

   Ми всі хочемо до Європи, але не вміємо жити по-європейськи. Треба хоча би щось зробити біля свого подвіря, тобто прибрати вулицю, покосити, прокопати рівчаки  для відведення води з вулиці, не викидати сміття.

  Сільською радою було започатковано прибирання кладовищ та надання послуг при похованні за кошти громади села. Ця сфера послуг має чимало проблем. Робота в цьому напрямку оцінена громадою по-різному. Одні кажуть, що добре,  другі – незадовільно. Я наведу порівняння по фінансуванню цих робіт. У 2012 році було зібрано від громади 25 880 грн. З них  видано на заробітну плату 24 920 грн.. Залишок на 2013 рік – 960 грн.

 У 2013 році зібрано від населення 11 610 грн., що на 14 270 грн. менше, ніж у 2012. Видано на заробітну плату 10 820 грн. І  1750 грн. на купівлю газонокосарки та на бензин.

   Завдячуючи наполегливій праці сільської ради та депутатів різних рівнів в селах Рокосово та Вертеп за останні два роки Закарпатобленерго  проведена велика робота по реконструкції електромережі, яка не проводилась багато років. Це заміна 210  електричних опор і 10 високовольтних. А також заміна трансформаторної підстанції в школі. Але, не зважаючи на це, в селі залишається проблема з електричними опорами та напругою. Ми будемо і надалі працювати в цьому напрямку для покращення енергопостачання нашого села.

    Землеустрій.

  На території сільської ради налічується всього 3 619 000 гектарів земель в межах адміністративно-територіальних одиниць. З них :

Селянські фермерські господарства – 1.40 га.

Паї – 5 49 3612 га.

Особисті підсобні господарства – 347 02 га.

Будівництво ОЖБ – 291,23 га.

Ділянки для садівництва (дачі) – 8 га.

Ділянки для городництва – 2 га.

Ділянки для підприємницької діяльності – 13,76 га.

Ділянки для сінокосіння – 168,65 га.

Заклади, установи, організації – 9,15 га.

Промислові та інші підприємства – 246, 16 га.

Транспортні підприємства та організації –46,91 га..

Лісогосподарські підприємства – 1423 га.

Водогосподарські підприємства – 63 га.

Землі запасу та землі не надані у власність – 268, 68 га.

Продовжується виготовлення генплану. Для цього виділені кошти в сумі 140 000 грн.

 Проблемним питанням є самочинна забудова громадянами на своїх земельних ділянках з порушенням будівельних норм, внаслідок яких порушуються права сусідів. В деяких випадках питання вирішуються мирно. Але є випадки, коли люди звертаються до суду.

  Маємо проблеми з самовільним захопленням земель загального користування. При будівництві  заборів порушується вулична межа, і тим самим зменшується проїжджа частина. Люди забувають, що дороги – це землі загального користування. Прохання до громадян села – не порушувати межу, щоб потім не виникало проблем.

Медичним обслуговуванням населення на території сільської ради

займаються два заклади: фельдшерсько-акушерський пункт              с. Вертеп та Рокосівська амбулаторія ЗПСМ. Зараз, як ФАП , так і Рокосівська амбулаторія знаходяться в оперативному управлінні Хустського районного центрального лікувального закладу, якому вони підпорядковуються і фінансуються. Виходячи з того, що до мене, як сільського голови, на протязі звітного періоду не надходило письмових скарг щодо обслуговування медичним персоналом мешканців нашого села, то можна вважати роботу амбулаторії та ФАП задовільною.

Заклади  культури

На території сільської ради працюють два заклади культури : Рокосівський та Вертепський будинки культури, де проводяться дискотеки, різні культурно-масові заходи. А також діє танцювальний гурток для дітей різного віку.

   Дитячий садок.

     У Рокосівському дитячому садочку є 9 груп. На даний час найважливіша проблема у садку – це велика кількість дітей у групах. Шановні батьки, користуючись нагодою, хочу вас попросити про порозуміння, якщо вчасно не буде задоволене ваше  бажання дати дитину до дитячого садочка. Ми розуміємо вас, але і ви зрозумійте нас. Групи перевантажені. Всі труднощі лягають на плечі наших вихователів. Я , як сільський голова, стараюся трошки матеріально підтримати їх , по мірі можливості. Але то є крапля в морі порівняно з їхніми витраченими нервами та фізичною втомою. Тому ще раз прошу батьків не держати зла на наших вихователів. А я, в свою чергу, буду все робити, щоб полегшити їхню роботу.  Дякую батьківському комітетові за допомогу у вирішенні проблем нашого садочку.

 Ми теж всі розуміємо що після закінчення дитячого садку наші діточки ідуть до школи, де треба теж покращувати умови їхнього навчання та перебування в школі. Але, на жаль,  наша школа теж передана в оперативне управління освіти.  А це означає що ми не можемо фінансувати школу з бюджету сільської ради. Але, користуючись нагодою, хочу подякувати нашому обласному депутатові Білецькому М.З.,  який не стоїть осторонь проблем нашої школи . Ви пам’ятаєте, що  минулого року він  допоміг отримати з обласного бюджету 500 000 грн. для ремонту їдальні та внутрішніх туалетів. А цього року знову ж таки допоміг отримати з обласного бюджету 300 000 грн. для реконструкції спортзалу та котельні Рокосівської ЗОШ. За що йому велика подяка, бо дякувати богу, що ми маємо обласного депутата, який не просто носить титул депутата, а працює на благо нашого Рокосівського народу. Хочу подякувати директору школи Чоповді Василю Степановичу та вчителям за те, що наша Рокосівська школа, як кажуть, не пасе задніх в районі і доводжу до вашого відома, що наша школа займає друге місце у районі по всіх показниках.

А ще дякуючи Василю Степановичу з кожним роком покращується як навчальна, так і матеріальна база нашої школи з мізерним  фінансуванням  з району. Зараз за його ініціативою та за кошти спонсорів доробляється вбиральня у початковій школі, розпочато будівництво забору в початковій школі.

Хочу подякувати нашим односельчанам, які допомагали в будівництві вбиральні в початковій школі. Це Буняку Олександру Володимировичу і його бригаді. А також Тодавчичу Івану    і   Джуга Миколі.

      За звітний період у с. Вертеп в будинку НВК проведено ремонт спальної кімнати: утеплено та встановлено підвісну стелю, замінено електропроводку, замінено три старі вікна на метало-пластикові.

Спорт.

   Важливим питанням на сьогодні залишається  розвиток спорту в селі. Наша місцева футбольна команда в 2013 році зайняла друге місце в першості району з футболу. Капітаном команди є Куцик Сергій Володимирович. Хлопці, не зважаючи на свою зайнятість, ходили на тренування, під час проведення чемпіонату майже кожної неділі їздили на ігри. Тому хочу назвати їх усіх і кожному з них подякувати.

Куцик Сергій, Барзул Андрій, Куцик Михайло, Павлій Станіслав, Павлій Іван, Павлій Михайло, Гоздок Андрій, Терненко Віталій, Корчан Андрій, Тодавчич Іван, Довжанинин Сергій, Шпір Віктор, Калинич Євгеній, Долгій Денис, Тряско Василь, Павлій Павло, Максимець Андрій, Бобіта Віктор.

   А також молодіжній збірній по міні-футболу:

Білецький Ілля, Полівода  Ілля, Шетеля Сергій, Барзул Олександр, Павлій Юрій, Фотан Юрій, Тодавчич Михайло, Цугорка Антон, Лемещук Сергій, Поган Ярослав, Білецький Дмитро, Куруц Віталій, Жупан Олександр, Келемен Сергій, Яцканич Іван.

    Також хочу подякувати нашим сільським спортсменам за перше місце в обласних змаганнях. Наша рокосівська команда мала їхати на всеукраїнські змагання в Крим. Та в зв’язку з фінансовими проблемами поїздку відмінили.

     Хочу відмітити і наших волейболістів, які представляли наше село в різних турнірах – на пасхальному обласному турнірі та пляжному волейболі ,-- на яких займали призові місця.

   В чемпіонаті області в ІІ лізі зайняли третє місце. Капітан команди Бора Роман Тарасович. Члени команди : Шпір Віктор, Джуга Євгеній, Джуга В’ячеслав, Карпинець Павло, Пішта Євген, Васьовчик Іван, Павлій Богдан, Скляренко Дмитро.

   В чемпіонаті України по пляжному волейболі зайняли почесне 10 місце. Це Карпинець Павло та Павлій Богдан. А 13 почесне місце зайняла команда у складі якої був Бора Тарас. Скляренко Дмитро у складі команди «Барком» Львів став чемпіоном України у вищій лізі.

   Користуючись нагодою, хочу подякувати нашому обласному депутатові Білецькому Мирославу Золтановичу, який започаткував, організував і провів турнір по міні-футболу серед дитячих команд району.

Співорганізатором цього спортивного свята був депутат Верховної ради Валерій Лунченко.

     Не можна не відмітити знову ж таки Білецького М.З.  , який за власні кошти встановив  флангшток для прапора та  лавочки  довкола футбольного поля. Також побудовані дві волейбольні площадки, звичайна та пляжна, за кошти спонсорів та обох депутатів. Михайло Степанович Липчей виступив спонсором по ремонту роздягальні для футболістів та чотирьох лавочок для глядачів і постійно надавав фінансову та моральну підтримку нашій футбольній команді. Ще раз дякую і Мирославу Золтановичу, і Михайлу Степановичу, і керівнику столярного цеху  Джуга Роману. А також всім рокосівчанам, які допомагали виконувати роботи по благоустрою нашого сільського стадіону.

  Є багато проблем у нашому селі, які не можна вирішити за бюджетні кошти. На допомогу приходить громадська організація «За Рокосово», до складу якої входять небайдужі громадяни. Це Білецький Іван Юрійович, Білецький Мирослав Золтанович, Джуга Євгеній Іванович, Джуга Павло Іванович, Жупан Сергій Боданович, Келемен Сергій Іванович, Липчей Михайло Степанович, Тодавчич Віктор Вікторович, Федурця Віктор Лукович, Цугорка Михайло Іванович,  Чухраля Іван Михайлович, Шпір Віктор Васильович. Головою цієї організації обрано Липчея М.С. .

   На початку своєї діяльності за минулі роки організація займалася фінансуванням місцевої футбольної  команди. Цього року за кошти громадської організації було виготовлено та встановлено перила на містку через потічок Сільський в напрямку вулиці Вчительська. Вартість робіт становила 6 000 грн..Також  громадська організація бере участь у всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Громадською організацією розроблений проект «Інноваційні енергоефективні заходи в НВК села Вертеп Рокосівської сільської ради. Модернізація системи опалення з встановленням додаткового котла на альтернативному паливі». Якщо ми виграємо цей конкурс, то для виконання робіт даного проекту організаторами конкурсу буде виділено суму в розмірі 20 000 доларів США.

  Дякую всім членам громадської організації за їхній ентузіазм, небайдужість до проблем нашого села і за фінансову підтримку, надану з власних коштів.

  Я хочу запропонувати всім, хто небайдужий до долі нашого села, вступати до організації « За Рокосово». Допомагайте не лише словом, а й ділом.

  Проведення сьогоднішнього заходу являє собою екзамен для влади, дає можливість відкритого діалогу з громадою, почути думку людей про проведену роботу , спільно знайти шлях вирішення наболілих проблем і намітити плани на майбутнє. Завдяки невтомній праці людей на присадибних ділянках, у виробничих колективах та установах села забезпечено життєдіяльність, часткове відтворення і розвиток села.

   Що вдалося зробити, а що – ні, судити вам. Я, як сільський голова, всі важливі рішення старався проводити через консультації з депутатським корпусом, керівниками установ та приймати рішення на сесії сільської ради. Як людина, я ніколи не був прибічником крайнощів. Адже переконаний в тому, що тільки компроміс покликаний вирішити питання безболісно. І вважаю, якщо дане рішення задовольнить   більшість, значить воно правильне. Знаю те, що нав’язувати свою думку можна тоді, коли вона підтримується громадою. Тому бажаю всім якомога менше протиріч заради нашого спільного дому – села Рокосово.   Дякую всім за увагу
 
Тендер на природній газ 2014 PDF Друк

                

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ


на   2014  рік


 Рокосівська сільська рада, 04350139   
(найменування замовника, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ)


 

 


 

 

Предмет закупівлі 

Код КЕКВ (для бюджетних коштів) 

Джерело фінансування 

Очікувана вартість предмета закупівлі 

Процедура закупівлі 

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі 

Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної документації) 

Примітки 

Газ природній

2274

Місцевий бюджет

 

Закупівля в одного учасника

Лютий

 2014 р.

-

-

 


Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від   лютий 2014 р. 1 .


 


Голова комітету з конкурсних торгів 

Лалакулич В.Л.
(прізвище, ініціали) 

_______________
      (підпис)    М. П. 

Секретар комітету з конкурсних торгів 

Тодавчич С.В.
(прізвище, ініціали) 

_______________
        (підпис) 


 


 
ОГОЛОШЕННЯ! PDF Друк

У неділю 09 лютого 2014 року

о 15:00 год. за к.ч.

в приміщенні сільського

 будинку культури с.Рокосово

відбудуться загальні

сільські збори

Порядок денний:

1.  Звіт сільського голови про роботу за 2013 рік.

2. Звіт обласного депутата

3.  Звіт  районного депутата

4.Виступи бажаючих(реєстрація бажаючих виступити на зборах проводиться у  приміщенні сільської ради у секретаря до 07 лютого 2014 року до 12:00 год. за к.ч.)

5.   Різне

 
З НОВИМ 2014 РОКОМ! PDF Друк

 ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ СЕЛА  РОКОСОВО  ТА  ВЕРТЕП!

                       Від щирого серця вітаю вас

         з  Новим 2014 роком  та Різдвом Христовим!

Бажаю всім вам міцного здоров'я, особистого і родинного щастя,

мудрості та творчості у задумах.   Хай Новий рік та радість Різдва

Христового наповнять ваші серця добротою та любов'ю. А чудові

зимові свята будуть радісними та веселими, принесуть віру, надію

і любов у ваші оселі!

 

             З повагою

 

            Сільський голова                         П.І. Джуга

              

 
НОВИЙ 2014 РІК ВЖЕ НА ПОРОЗІ PDF Друк

Рокосівський дитячий навчальний заклад дружно і весело привітав працівників

Рокосівської сільської ради з наступаючими святами Нового року та Різдва

Христового.

 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання позачергової ХІ сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання від 30.12.2013 року PDF Друк

                                    

№ п/п

                             На­зва про­е­к­ту рі­шен­ня

проекту рішення

1

                                              2

3

1

Про створення лічильної комісії

1

2

Про дострокове припинення повноважень секретаря Рокосівської сільської ради Лалакулич Тетяни Іванівни та обрання нового секретаря ради

2

 

 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету від 27.12.2013 року PDF Друк

 

п/п

                       На­зва про­е­к­ту рі­шен­ня

№ проекту рішення

1

                                              2

3

І.

1

Про підсумки роботи виконавчого комітету Рокосівської сільської ради за ІІ півріччя 2013 року.

І/1

2

Про клопотання до Хустської РДА про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Тарканій М.С.

І/2

   ІІ

                                Різне

 

3

Про розгляд скарги мешканців с.Рокосово на перевізника автобусного маршруту «Рокосово-Хуст»

ІІ/1

4

Про підготовку до святкування Нового року

ІІ/2

5

Про позбавлення батьківських прав

ІІ/3

 
Рішення Х сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання №471 PDF Друк

                                               РІШЕННЯ №471

 

від  18.12.2013 року                                                     с. Рокосово

 

Про внесення змін в рішення І-ї сесії

Рокосівської сільської ради VІ скликання

№17 від 19.11.2010 року «Про затвердження

кількісного та персонального складу

виконавчого комітету Рокосівської сільської ради»

 

       Розглянувши пропозиції сільського голови щодо кількісного та

персонального складу виконкому Рокосівської сільської ради, керуючись

п.4.5 ст.42, п.1.3. ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування

в Україні”, сільська рада

                                            В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в рішення І-ї сесії Рокосівської сільської ради VІ

скликання №17 від 19.11.2010 року, виклавши його в такій редакції:

 

«1. Затвердити кількісний склад виконавчого комітету Рокосівської

сільської ради в кількості  10  чоловік.

2. Затвердити персональний склад виконавчого комітету Рокосівської

сільської ради:

        1). Джуга Павло Іванович

        2). Роман Іван Іванович

        3). Федурця Віктор Лукович

        4). Липчей Михайло Степанович

        5). Чоповдя Василь Степанович

        6). Барзул Степан Васильович

        7). Квак Олександр Васильович

        8). Лалакулич Віталій Любомирович

        9). Білецький Мирослав Золтанович

      10). Лалакулич Тетяна Іванівна.»

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського

голову Джугу П.І.

 

   СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                 П. ДЖУГА

 
Рішення Х сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання №462 PDF Друк

                                                                    РІШЕННЯ  №462

від  18.12.2013 року                                                                   с.Рокосово

 

Про внесення змін до рішення V сесії

Рокосівської сільської ради VІ скликання

№207 від 09.12.2011 року «Про затвердження

складу комітету з конкурсних торгів…»

                                              

        На підставі Закону України «Про здійснення державних закупівель», 

керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

сільська рада

                                               в и р і ш и л а:


1. Внести зміни в рішення V-ї сесії Рокосівської сільської ради VІ

скликання №207 від 09.12.2011 року, виклавши його в такій редакції:

 

«Затвердити комітет з конкурсних торгів при Рокосівській сільській

раді в такому складі:

Голова комітету:

 Лалакулич Віталій Любомирович – керуючий справами

                                                виконкому Рокосівської сільської ради;

Секретар комітету:        

 Тодавчич Світлана Василівна – касир Рокосівської сільської ради

 

Члени комітету:

 Палчей Марія Іванівна – головний бухгалтер Рокосівської

                                      сільської ради;

 

 Скоблей Марія Олексіївна – бухгалтер Рокосівської сільської

                                           ради;

 Скоблей Марія Іванівна – бухгалтер Рокосівського ДНЗ.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

  

          СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                       П. ДЖУГА

 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ ІV засідання Х сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання від 18.12.2013 року PDF Друк

 

п/п

                              На­зва проекту рі­шен­ня

№ проекту

 рішення

1

                                                 2

3

І. Бюджетні  питання

1

Про внесення змін до рішення VІІ сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання №361 від 09.01.2013 року «Про сільський бюджет на 2013 рік»

І/1

2

Про передачу газорозподільному підприємству ПАТ «Закарпатгаз» газопроводу, що розташований на території Рокосівської сільської ради

І/2

3

Про внесення змін до рішення V сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання №207 від 09.12.2011 року

І/3

ІІ. Земельні  питання

4

Про затвердження звіту по формі 6-ЗЕМ

ІІ/1

5

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам   

ІІ/2

6

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівлі органу державної влади та місцевого самоврядування

ІІ/3

7

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ІІ/4

8

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чухраля І.М.

ІІ/5

9

Про надання дозволу на встановлення бетонних опор електрозв’язку на території Рокосівської сільської ради

ІІ/6

10

Про затвердження акту земельної комісії та надання дозволу на виготовлення Свідоцтва на право приватної  власності на земельну ділянку гр.Ківеждій В.В. без погодження меж з сусідом

ІІ/7

ІІІ. Різне

11

Про розгляд колективного звернення громадян, мешканців с.Рокосово, вул.Гагаріна

ІІІ/1

12

Про розгляд розпорядження голови Хустської РДА №587 від 11.12.2013 року «Про стан реформування галузі охорони здоров’я»

ІІІ/2

13

Про розгляд розпорядження голови Хустської РДА №545 від 29.11.2013 року «Про створення та функціонування добровільних формувань цивільного захисту під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій»

ІІІ/3

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 12