Звіт про розгляд звернень громадян у Рокосівській сільській раді за 2011 рік PDF Друк
    

       Вся робота виконкому Рокосівської сільської ради за 2011 рік була спрямована на задоволення суспільних потреб громадян і, у першу чергу, пов'язаних з отриманням життєво необхідних послуг.
У відповідності до ст. 6, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ч.4 ст.143 Конституції України, ч.2, ст. 76 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», Рокосівська сільська рада інформує про наступне.
        Згідно плану роботи щомісяця проводяться засідання виконавчих комітетів. На даних засіданнях постійно розглядаються письмові звернення громадян, які доводяться до їх відома у терміни, встановлені чинним законодавством.

       У 2011 році до Рокосівської сільської ради надійшло 613 звернень громадян. Незважаючи на встановлені прийомні дні – понеділок та четвер, сільським головою проводиться щоденний прийом громадян. Загальна кількість питань, порушених у зверненнях громадян складає 1206. Найчастіше до сільської ради зверталися громадяни з питань:
- соціального захисту;
- землекористування;
- будівництва та реконструкції;
- з житлових питань.
     Питання, порушені у зверненнях громадян, розглядалися та обговорювалися на засіданнях відповідних комісій, за необхідністю виносилися на розгляд сесій та виконкомів сільської ради, приймалися відповідні рішення та розпорядження сільського голови. На всі звернення громадян  згідно діючого законодавства були надані обґрунтовані відповіді.
     Згідно Закону України «Про звернення громадян» термін розгляду звернення не перевищував 30 днів від дня надходження, які потребували додаткової інформації для вивчення порушеного у ньому питання – 45 днів, про що додатково повідомлялося заявникові.
Якщо питання, порушені в одержаному зверненні, не входили до повноважень сільської ради, воно терміново пересилалося за належністю у відповідну організацію, установу, про що повідомлялося громадянину, який подав звернення.

     У 2011 році велася переписка з підприємствами, установами, організаціями, органами РВ УМВС, прокуратури та суду. Кількість вихідної кореспонденції по Рокосівській сільській раді у 2011 році склала 674 вихідних документів, в тому числі відповідей на запити, клопотання та інформаційні запити, пов’язаних з вирішенням питань життєдіяльності територіальної громади.
Протягом року видано 2872 довідок різного характеру.