Відбулася виставка "Рокосівські майстрині" PDF Друк

«Жінка-берегиня музейної справи: історія і сучасність»

         18 березня з нагоди 73-ї річниці Карпатської України в сільському будинку культури відбулася виставка «Рокосівські майстрині». У даному заході взяли участь всі бажаючі, що займаються мистецтвом. На урочисту частину запрошено майстриню своєї справи, уродженку с.Рокосово – Ірину Петрівну Куцик, яка представила свої вишиванки та художні картини. Днями Ірині Петрівні виповнилося 83 роки, але не зважаючи на свій сивий вік, вона бадьора і сповнена творчої енергії.

        Чудовими прикрасами виставки стали роботи таких майстринь: Локотош Олени Василівни, Добоній Ганни Іванівни, Довжанин Марії Йосипівни, Когут Оксани Юріївни, Павлій Марії Степанівни, Когут Марії Михайлівни, Джуга Ганни Михайлівни, Куцик Ірини Петрівни, Роман Олесі Михайлівни та Довжанин Марії Іванівни.

         В роботах жінок-трудівниць переплелися історія і сучасність. Вишивані рушники та картини звабно зачаровували очі. Хочеться відмітити роботи Олени Локотош та Олесі Роман, які своїм сучасним стилем звернули на себе особливу увагу.

         Зі словами вдячності за клопітку працю, умілі руки та працьовитість сільський голова Павло Джуга вручив учасникам виставки подяки та привітав Ірину Петрівну Куцик з її 83-річчям. Прикрасив  урочисту частину і виступ фольклорного колективу «Рокосівські співаночки».

            Всі роботи представлено у нашій фотогалереї.