22.02.2012 року відбулося засідання виконавчого комітету PDF Друк

         22 лютого відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 37 питань. Згідно плану роботи виконкому на перше півріччя 2012 року на лютий місяць заплановано звіти про роботу дільничного інспектора, завідувача Рокосівського ДНЗ, директора НВК с.Вертеп за 2011 рік, які було включено в порядок денний.  В ході роботи засідання також заслухано звіт ДП «Хустське ЛДГ» про підсумки роботи Хустського лісництва за 2011 рік та затверджено план рубок формувань та оздоровлення лісів по Хустському лісництву на 2012 рік.  

       Члени виконкому затвердили звіт секретаря ради про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2011 рік та обговорили розпорядження та доручення голови Хустської РДА щодо розгляду директивних та розпорядчих документів органів влади вищого рівня.

       У зв’язку із підвищенням цін на продукти харчування, враховуючи пропозиції завідуючої ДНЗ Бори М.Ю. та директора НВК Роман Т.І. затверджено батьківську плату в розмірі 4,0 грн. за один день. Цим же рішенням зараховано на безкоштовне утримання в Рокосівський ДНЗ та НВК с.Вертеп 8 дітей-напівсиріт та дітей з неблагополучних сімей.

      Разом з тим на засіданні виконавчого комітету розглянуто 4 заяви мешканок с.Рокосово на присвоєння їм почесного звання «Мати-героїня» та прийнято 16 рішень про оформлення права власності на нерухоме майно сільським жителям.