Підсумки 2011 року PDF Друк

Перегортаючи останній листок календаря, ми за традицією аналізуємо прожитий рік та ставимо перед собою нові завдання, які стануть поштовхом до дій та вирішення нагальних проблем...

29.12.2011 року в сільському будинку культури проведено спільне засідання депутатів ради, членів виконкому та адміністративної комісії. У роботі засідання обговорено проблемні питання, які назріли протягом 2011 року, представлено план проведення заходів, передбачених на 2012 рік та інших заходів, які спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку села.

Чимало роботи заплановано на наступний рік, це і вирішення нагальних питань довкілля, впровадження енергозберігаючих технологій, вирішення питань із сміттєзвалищем, проведення вуличного освітлення, ремонт та будівництво доріг та багато іншого, що націлено на підвищення добробуту життя сільчан.

По закінченні наради сільський голова Джуга Павло Іванович нагородив почесними грамотами за вагомий внесок у розбудову села Рокосово та добробуту на покращення благоустрою і добробуту мешканців села, привітав усіх односельчан з наступаючи Новорічними та Різдвяними святами, побажав їм здоров’я, особистого щастя та невичерпного натхнення у покращенні рівня життя села Рокосово та села Вертеп.