Святковий вечір, присвячений Дню жінок PDF Друк

    

      06 березня у сільському будинку культури с.Рокосово за підтримки обласного депутата Білецького Мирослава Золтановича відбувся святковий вечір з нагоди Міжнародного жіночого дня, присвячений нашим рідним, любим, шановним, прекрасним жінкам та дівчатам!

   На урочистий вечір були запрошені жінки різних професій та й ті, які нещодавно пішли на заслужений відпочинок.

    На святі пролунало дуже багато теплих слів та привітань. Були відмічені заслуги багатьох жінок, яким сільський голова Павло Іванович Джуга вручив подяки. У своєму вітанні він подякував всім за наполегливу працю протягом багатьох років та відданість своїй справі,  висловив сподівання, що в усіх тих, хто сьогодні зібрався, й у наступному році матимуть міцне здоров’я, таку ж квітучість і нев’янучу красу.

- Нехай поруч із вами будуть лише гідні люди, а серед них – чоловіки, з якими будуть нестрашні будь-які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!, - такими теплими словами привітав усіх жінок Мирослав Білецький.

Районний депутат Михайло Степанович Липчей приєднався до привітань та побажав всім жінкам любові,  добра і жіночого щастя.  

Після урочистої частини вечора на жінок чекали концертна програма та святковий стіл, і, безперечно, гарний настрій від зустрічі.

    Святкові привітання жінкам подарували співочий вокальний ансамбль, солісти Наталія Палчей, Альоша Поган та Мирослав Ракущинець.