Заходи протипожежної безпеки PDF Друк
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  №10/О

 від 22.02.2012  року                                 с. Рокосово

 

 У зв’язку із загостренням стану з пожежами та загибеллю людей на них в Хустському районі, а також на виконання ст. 8 Закону України «Про пожежну безпеку» вивчення правил пожежної безпеки і розпорядження Хустської районної державної адміністрації №132 від 07.04.2000 року «Про проведення масового навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях»,

Провести наступні протипожежні заходи:

1. Просити працівників державного нагляду у сфері пожежної безпеки Хустського району та працівників Хустського МРВ УМВС України в Закарпатській області провести з 20 по 24.02.2011 року відпрацювання (проведення перевірок дворогосподарств одиноких і перестарілих громадян, а також громадян «групи ризику» (перелік додається) житлового сектору та об’єктів) на території села з проведенням навчання населення правилам пожежної безпеки та громадських місцях.

2. Позаштатним інспекторам з пожежної безпеки спільно з вуличними депутатами провести обстеження протипожежного стану житлового сектору громадян і навчанням всього дорослого населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях. Особливу увагу звернути на дотримання вимог пожежної безпеки при використанні побутових і газоприладів, користування відкритим вогнем, спалювання сухої трави та попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем.

3. Просити всіх наставників різних релігійних конфесій при проведенні богослужінь нагадувати прихожанам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

4. Директору Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів створити з числа старшокласників дружину юних пожежних, силами яких проводити роз’яснювальну роботу в школі по попередженню пожеж від дитячих пустощів з вогнем, а також залучити їх до проведення подвірних обходів домогосподарств.

5. Про результати проведеної роботи проінформувати державну пожежну охорону Хустського району.

           СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                   П.І. ДЖУГА

 

 СПИСОК

позаштатних інспекторів з пожежної безпеки по

Рокосівській сільській раді

1.     Тодавчич Віктор Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

2.     Палчей Віктор Андрійович – депутат Рокосівської сільської ради

3.     Джуга Артур Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

4.     Келемен Сергій Іванович – депутат Рокосівської сільської ради

5.     Шпірь Віктор Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

         Сільський  голова                     П.І. Джуга