Новини
Заходи протипожежної безпеки PDF Друк
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  №10/О

 від 22.02.2012  року                                 с. Рокосово

 

 У зв’язку із загостренням стану з пожежами та загибеллю людей на них в Хустському районі, а також на виконання ст. 8 Закону України «Про пожежну безпеку» вивчення правил пожежної безпеки і розпорядження Хустської районної державної адміністрації №132 від 07.04.2000 року «Про проведення масового навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях»,

Провести наступні протипожежні заходи:

1. Просити працівників державного нагляду у сфері пожежної безпеки Хустського району та працівників Хустського МРВ УМВС України в Закарпатській області провести з 20 по 24.02.2011 року відпрацювання (проведення перевірок дворогосподарств одиноких і перестарілих громадян, а також громадян «групи ризику» (перелік додається) житлового сектору та об’єктів) на території села з проведенням навчання населення правилам пожежної безпеки та громадських місцях.

2. Позаштатним інспекторам з пожежної безпеки спільно з вуличними депутатами провести обстеження протипожежного стану житлового сектору громадян і навчанням всього дорослого населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях. Особливу увагу звернути на дотримання вимог пожежної безпеки при використанні побутових і газоприладів, користування відкритим вогнем, спалювання сухої трави та попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем.

3. Просити всіх наставників різних релігійних конфесій при проведенні богослужінь нагадувати прихожанам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

4. Директору Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів створити з числа старшокласників дружину юних пожежних, силами яких проводити роз’яснювальну роботу в школі по попередженню пожеж від дитячих пустощів з вогнем, а також залучити їх до проведення подвірних обходів домогосподарств.

5. Про результати проведеної роботи проінформувати державну пожежну охорону Хустського району.

           СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                   П.І. ДЖУГА

 

 СПИСОК

позаштатних інспекторів з пожежної безпеки по

Рокосівській сільській раді

1.     Тодавчич Віктор Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

2.     Палчей Віктор Андрійович – депутат Рокосівської сільської ради

3.     Джуга Артур Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

4.     Келемен Сергій Іванович – депутат Рокосівської сільської ради

5.     Шпірь Віктор Вікторович – депутат Рокосівської сільської ради

         Сільський  голова                     П.І. Джуга

 
22.02.2012 року відбулося засідання виконавчого комітету PDF Друк

         22 лютого відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 37 питань. Згідно плану роботи виконкому на перше півріччя 2012 року на лютий місяць заплановано звіти про роботу дільничного інспектора, завідувача Рокосівського ДНЗ, директора НВК с.Вертеп за 2011 рік, які було включено в порядок денний.  В ході роботи засідання також заслухано звіт ДП «Хустське ЛДГ» про підсумки роботи Хустського лісництва за 2011 рік та затверджено план рубок формувань та оздоровлення лісів по Хустському лісництву на 2012 рік.  

       Члени виконкому затвердили звіт секретаря ради про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2011 рік та обговорили розпорядження та доручення голови Хустської РДА щодо розгляду директивних та розпорядчих документів органів влади вищого рівня.

       У зв’язку із підвищенням цін на продукти харчування, враховуючи пропозиції завідуючої ДНЗ Бори М.Ю. та директора НВК Роман Т.І. затверджено батьківську плату в розмірі 4,0 грн. за один день. Цим же рішенням зараховано на безкоштовне утримання в Рокосівський ДНЗ та НВК с.Вертеп 8 дітей-напівсиріт та дітей з неблагополучних сімей.

      Разом з тим на засіданні виконавчого комітету розглянуто 4 заяви мешканок с.Рокосово на присвоєння їм почесного звання «Мати-героїня» та прийнято 16 рішень про оформлення права власності на нерухоме майно сільським жителям.

 
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини PDF Друк
Детальніше...
 
Повідомлення PDF Друк

         Інформуємо Вас, що 19 січня 2012 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності».

       У відповідності до цього Закону з 1 січня 2013 року вступає у дію система штрафів стосовно  Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушення законодавства під час планування і забудови територій, Невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції України або її територіальних органів, тощо.

Зокрема наводимо витяг з Закону:

"Стаття 96. Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва

        Порушення вимог  законодавства,  будівельних норм,  державних стандартів і правил  та  затверджених  проектних  рішень  під  час нового   будівництва,   реконструкції,  реставрації,  капітального ремонту об'єктів чи споруд - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти  до п'ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів  доходів  громадян  та на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

        Виконання підготовчих робіт без направлення повідомлення  про початок  виконання  зазначених робіт у випадках,  коли направлення такого   повідомлення   є   обов'язковим,   а   також  наведення недостовірних   даних   у   повідомленні   про  початок  виконання підготовчих робіт - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

        Виконання підготовчих робіт без реєстрації  декларації про початок  виконання  зазначених  робіт, якщо такі роботи не виконувалися  на  підставі  зареєстрованої  декларації про початок виконання будівельних робіт чи дозволу  на  виконання  будівельних робіт,  а  також  наведення  недостовірних  даних у декларації про початок виконання підготовчих робіт - тягнуть за собою накладення  штрафу  від  ста  п'ятдесяти  до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

        Виконання будівельних  робіт  без  повідомлення  про  початок виконання зазначених робіт,  а також наведення недостовірних даних у такому повідомленні - тягнуть за  собою накладення штрафу від двохсот п'ятдесяти до трьохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

        Виконання будівельних робіт без реєстрації декларації  про початок виконання   зазначених   робіт,   а   також   наведення недостовірних даних у такій декларації,  вчинені щодо  об'єктів  I категорії складності, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот п'ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     Виконання будівельних робіт без дозволу на їх виконання - тягне за собою накладення  штрафу  від  шестисот  до  семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

         Експлуатація об'єктів будівництва,   які   не   прийняті  в експлуатацію,  а також наведення недостовірних даних у  декларації про  готовність  об'єкта до експлуатації, вчинені щодо об'єктів I категорії складності, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот п'ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

         На сьогоднішній день неоподаткований мінімум становить 17 грн.

З огляду на це, з метою запобігання високих штрафів у сфері містобудування та забудови територій, пропонуємо Вам терміново вирішити питання щодо приведення документації на Ваші житлові будинки у відповідність вимогам чинного законодавства України.

 
Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ступенів PDF Друк
Детальніше...
 
03.02.2012 року відбулося чергове засідання V сесії Рокосівської сільської ради V скликання PDF Друк
Детальніше...
 
Рокосівський дитячий навчальний заклад PDF Друк

Детальніше...
 
Рокосівський Йордан PDF Друк


19 СІЧНЯ ВСІ ПРАВОСЛАВНІ СВЯТКУЮТЬ ОСТАННЄ РІЗДВЯНЕ СВЯТО - ВОДОХРЕЩЕННЯ.

Детальніше...
 
17.01.2012 Засідання виконавчого комітету PDF Друк
17 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Рокосівської сільської ради. На порядку денному розглянуто  13 питань.
Членами виконкому було затверджено план роботи виконавчого комітету на І-ше півріччя 2012 року, прийнято рішення про замовлення проекту водопостачання адмінбудинку сільської ради, Рокосівської ЗОШ та Рокосівського ДНЗ.
Також було розглянуто ряд питань по виготовленню правовстановлюючих документів по оформленню права власності на нерухоме майно мешканцям села.
В «різному» проаналізовано підсумки роботи виконкому за 2011 рік та обговорено плани на поточний рік.
 
12.01.2012 року ІІІ засідання V сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання PDF Друк

12 січня відбулося ІІІ засідання V сесії Рокосівської сільської ради VІ скликання. На порядку денному розглядалося 22 питання.
На засідання сесії були запрошені – Губаль Василь Іванович – голова Хустської районної ради, обласний депутат Білецький Мирослав Золтанович та районний депутат Липчей Михайло Степанович.
На пленарному засіданні сесії депутати ради затвердили звіт про виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2011 року та прийняли бюджет сільської ради на 2012 рік. Також прийнято ряд програм, встановлено ставки місцевих податків та зборів на території сільської ради та розглянуто 7 питань по землекористуванню.
        Сесією ради прийнято рішення «Про землеустрій» №238 яким внесено до переліку вільних земельних ділянок, призначених для продажу суб’єктам підприємницької діяльності під забудову на земельних торгах у формі аукціону земельні ділянки в урочищах «Промзона» та «Бойкове».
 

 
Підсумки 2011 року PDF Друк

Перегортаючи останній листок календаря, ми за традицією аналізуємо прожитий рік та ставимо перед собою нові завдання, які стануть поштовхом до дій та вирішення нагальних проблем...

29.12.2011 року в сільському будинку культури проведено спільне засідання депутатів ради, членів виконкому та адміністративної комісії. У роботі засідання обговорено проблемні питання, які назріли протягом 2011 року, представлено план проведення заходів, передбачених на 2012 рік та інших заходів, які спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку села.

Чимало роботи заплановано на наступний рік, це і вирішення нагальних питань довкілля, впровадження енергозберігаючих технологій, вирішення питань із сміттєзвалищем, проведення вуличного освітлення, ремонт та будівництво доріг та багато іншого, що націлено на підвищення добробуту життя сільчан.

По закінченні наради сільський голова Джуга Павло Іванович нагородив почесними грамотами за вагомий внесок у розбудову села Рокосово та добробуту на покращення благоустрою і добробуту мешканців села, привітав усіх односельчан з наступаючи Новорічними та Різдвяними святами, побажав їм здоров’я, особистого щастя та невичерпного натхнення у покращенні рівня життя села Рокосово та села Вертеп.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 8